Переобладнання транспорту спеціальні авто

Аварійно-ремонтні автомобілі

 • Аварійно-ремонтний автомобіль виготовляється на базі вітчизняних та іноземних автомобілів, головне завдання якого є в оперативній доставці до місця аварії бригади робітників та необхідного для проведення робіт технологічного обладнання, інструменту та засобів забезпечення безпечних умов праці.
 • Автомобіль може бути укомплектований професійним гідравлічним, пневматичним та електричним обладнанням, що дозволяє в будь-яких умовах швидко та якісно виконувати всі види ремонтно-технічних робіт, забезпечуючи комфортні умови праці ремонтній бригаді та обслуговуючого персоналу.

Аварійно-рятувальні автомобілі

 • Аварійно-рятувальна машина (АРМ) призначена для доставки розрахунку рятувальників та комплекту аварійно-рятувального обладнання та інструменту до місць надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також для забезпечення рятувальних та ремонтно-відновлювальних робіт.
 • Автомобіль може бути укомплектований професійним гідравлічним, пневматичним та електричним обладнанням, що дозволяє в будь-яких умовах швидко та якісно виконувати всі види ремонтно-технічних робіт, забезпечуючи комфортні умови праці ремонтній бригаді та обслуговуючого персоналу.

Автомобілі технічної допомоги

 • Автомобіль технічної допомоги – це спеціалізований автомобіль, призначений для проведення профілактичних ремонтів та ліквідації неполадок за місцем, де потрібна дана допомога (будівельні та монтажні майданчики, житловий масив, автотраса).
 • Автомобіль комплектується професійним обладнанням та інструментом для надання швидкої та якісної технічної допомоги.

Мобільні лабораторії

 • Пересувні мобільні лабораторії призначаються для транспортування фахівців-експертів та спеціалізованого обладнання з метою проведення випробувань та експертиз у міських та польових умовах з максимальним комфортом та ефективністю.
 • Для забезпечення швидкої професійної діяльності, не прив'язаної до конкретного місця, підприємство пропонує виготовлення спеціалізованих мобільних лабораторій, оснащених усім необхідним обладнанням.

Виробництво спецавтомобілів інших видів та будь-якої складності

 • Для забезпечення швидкого, якісного та професійного виконання поставлених завдань, компанія SpecVan пропонує виготовлення будь-яких автомобілів спеціального призначення.
 • Уважно вивчивши технічне завдання та побажання покупця, ми проектуємо та розробляємо саме той спеціалізований автомобіль, який потрібен споживачеві для виконання поставлених перед ним завдань.

Додаткова комплектація (аксесуари тощо)

 • Усі автомобілі спеціального призначення додатково можуть комплектуватися професійним ручним гідравлічним, пневматичним та електричним інструментом та обладнанням, електрогенератором та ін.
 • Також для комфорту та покращення умов праці працівників, можливо, встановити додатковий обігрівач, кондиціонер, холодильник тощо. Можливо передбачити будь-які додаткові опції, які потрібні споживачеві, а також підібрати необхідний інвентар та ручний інструмент.
 • Можна передбачити будь-які додаткові опції, які потрібні споживачеві, а також підібрати необхідний інвентар та ручний інструмент.

Транспорт з яким ми працюємо

Що Ви отримуєте

Оцініть вигоди, які Ви отримаєте при роботі з нами!

ПРИ РОБОТІ З ІНШИМИ КОМПАНІЯМИ

ПРИ РОБОТІ З НАМИ

Шаблонність та застарілі рішення

Вам не надоело пользоваться технологиями прошлого века?

Свіжі ідеї оригінальні рішення

Ви отримуєте автомобіль, який точно відповідає Вашим вимогам та специфіці робіт

Креслення від руки

Ви вважаєте старе, потерте креслення дизайн – проектом?

Безкоштовний 3D дизайн-проект

Ви отримуєте деталізований дизайн-проект із розміщеним інструментом, меблями тощо.

Невиправдані очікування

Чи маєте Ви переживати результат?

Максимум за заданого бюджету

Замовляючи наші послуги, незалежно від Вашого бюджету, Ви отримуєте продукт, який максимально відповідає Вашим бажанням

Недоукомплектованість автомобіля

Чи готові Ви купувати автомобіль з морально та фізично застарілою комплектацією?

Професійна комплектація

Ми допоможемо Вам вибрати марку автомобіля, оптимізувати набір необхідного обладнання та інструменту для вирішення завдань різного рівня складності.

Неповна гарантія

Вас не турбує те, що Ви отримуєте не комплексну гарантію?

                     

Гарантія 36 місяців на все!

Гарантія на автомобіль та комплектацію 3 роки

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Виконання роботи швидко та якісно з вигодою для вас!